,

Pozorně sledujte toto dítě. To, co se za okamžik stane, je šokující.

Krásné nedělní odpoledne přímo vyzývalo jednu rodinku k vycházce okolo moře na Havaji. Dvě malé děti, osmiletý Ryon Kim a jeho mladší bratr neváhali a vběhli si hrát do moře. Opodál na břehu stál jejich dědeček, který jim bezstarostně mával.

Ani ostatní dospělí si neuvědomovali, jaké nebezpečí hrozí, přestože moře nebylo vůbec klidné. A najednou se to stalo! Přiběhla obrovská vlna a stáhla jednoho z chlapců s sebou do moře. Jak to dopadlo? Dramatické video najdete na další straně.

Jedna rodina využila krásného počasí na Havaji a vydala se na procházku kolem moře. Přestože nebylo vůbec klidné, dvě děti se rozhodly smočit si alespoň ručky a nožky. Ze břehu jim bezstarostně mával dědeček.

Malý okamžik před tím než se to stalo, vbíhá do záběru na videu zřejmě maminka, která vycítila blížící se nebezpečí. Zdvihla se veliká vlna, která stáhla jednoho z chlapců, osmiletého Ryona Kima do moře. Matka neváhala a vrhla se za chlapcem. Bez úspěchu. Vtom začali přibíhat další příbuzní, aby pomohli se záchranou. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Jedna rada nakonec; voda je stejně jako oheň dobrý sluha, ale zlý pán. Je to nevyzpytatelný živel, před kterým je nutno mít se na pozoru. Jinak nám může vzít to nejcennější – život našeho dítěte, které si chtělo ve vodě jen pěkně pohrát.

Video zobrazíte kliknutím na šipku.

Co si o tom myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Loading…

Komentáře

komentáře