, ,

Vyberte si z obrázku jedny dveře, výběr vypoví mnohé o vaší osobnosti!

Už jste někdy přemýšleli o tom, jak nudný by byl svět, kdybychom byli všichni stejní? Naštěstí je zde věc, kterou má každý z nás jinou a to je právě osobnost a charakter. U lidí byly identifikovány různé typy osobností a byly kategorizovány podle různých parametrů. Vědci totiž věří, že osobnost se dá určit i podle oblíbených barev či tvarů. Které z těchto dveří vás na první pohled zaujaly nejvíc?

Zahleďte se na obrázek nad tímto textem zobrazující čtvery různé dveře a bez delšího přemýšlení odpovězte, které z nich vás na první pohled zaujaly nejvíce. Následně si pod obrázkem přečtěte, co tento výběr prozrazuje o vaší osobnosti. Do komentářů nám následně můžete napsat, jaké dveře jste si vybrali a jestli souhlasíte s tím, co se o nich a vaší osobnosti píše.

Otevření modrých dveří o vás vypovídá, že jste rození pomocníci, záchranáři a skvělí kamarádi, který tu vždy bude pro druhé. Váš úspěch je definován hlubokými vztahy, které máte s blízkými lidmi. Jste dárce, nikoli příjemce. Rádi budujete silné a pevné vztahy plné důvěry. Pokud je vaše důvěra zrazena, cítíte se hluboce zraněni. Jste důvěřiví, upřímní a věrní lidé.

Vysvětlení dalších dveří zobrazíš kliknutím na šipku.

Co si o tom myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Loading…

Komentáře

komentáře